ahmet turkmen
42 Takipçi | 7 Takip
Kategorilerim

Sevdiğim Fotoğraflar

Belgesel

Müzik Magazin

Yerli Diziler

Yerli Sinema

Yabancı Sinema-Tv

Spor Programları

Güncel Haber Tartışma

Diğer İçeriklerim (544)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (42)


Feedjit Live Blog Stats

MARIA MARIA

2008-12-24 17:03:00
Kanal:TV8
Tarih:24.12.2008
Saat :12:00
Türü :Yabancı Sinema

Güzeller güzeli iki kuzen…

Ve tutkulu aşkları uğruna verdikleri amansız mücadele… Maria Maria izleyenlerin kısa sürede tiryakisi olacağı muhteşem bir pembe dizi… Maria Carlota ve Maria Corina, birbirlerinden çok farklı, tek ortak yönleri güzellikleri olan iki kuzendir… Maria Carlota, dedesinin çiftliğinde yaşamayı seven, onun işlerini yöneten, veteriner kliniği olan taşralı bir güzel, Maria Corina ise kent yaşamının tadını çıkaran, başarılı, güçlü bir reklam yöneticisidir. Aralarındaki derin uçuruma rağmen iki kuzen, aşk konusunda ortak noktada buluşur…
O güne kadar hep sonu hüsranla biten aşklar yaşayan ikili, yeni bir ilişkiye karşı çıkmaktadır…
Maria Maria’nın 48. Bölüm özeti ise şöyle:Santiago’nun bin türlü oyun çevirerek elde ettiği çiftliği geri almak için herkes çalışmaya başlar. Ricardo, Aristodemos’a çiftliğin fiyatının dört katını teklif eder ve karar vermesi için 24 saat verir. Eğer verilen süre içinde kararını vermezse mahkemeye başvuracağını da söylemeyi unutmaz. Maria Carlota ise Pastoral çiftliğini geri almak için Leonardo’dan yardım ister. Santiago, Aristodemos’a çiftliği İzaguirre’ye satacağını söyler.

 Bu arada Maria Corina’nın ofisine kimsenin girmesine hala izin vermiyor oluşu büyük sorunlara yol açmıştır. Kızının ofisine giremeyen Corina onun yerine kocası Federico’nun ofisine girip onun Elizabeth’le beraber olduğunu görür ve bu durum için tatmin edici bir açıklama alamaz. Kapı hala açılmayınca ajanstaki insanlar endişelenmeye başlarlar. Joaquin ve Corina kapıyı kırmaya karar verirler, bu sırada Elizabeth, Maria Corina’nın intihar ettiğini düşünmeye başlamıştır. Bu sırada İndia ve Santos’un ilişkilerinde hiç beklenmedik gelişmeler olmakta ve Petricia’nın durumu artık bir çözüme yaklaşmaktadır.

336x280 336x280

1585
0
0
Yorum Yaz